17 Eylül 2009 Perşembe

Vampir Lazım mı Abla?Herşey Buffy The Vampire Slayer'la başladı ...

Liseli bir kızın o vampir senin bu vampir benim savaşması hepimizin hoşuna gitmişti. Peki nasıl oldu da bu iş çığırından çıktı ?

Vampirleri konu alan diziler, filmler, kitaplar ard arda patlama yaptı.Moda dünyası bile bu vampir çılgınlığına kayıtsız kalamadı Vogue Lara Stone'u kan revan içinde fotoğrafladığında büyük ses getirmişti.Twilight izlediğim en dandik vampir filmi olmasına rağmen müthiş bir pazarlama stratejisiyle dünyada en çok izlenen filmlerden biri oldu.Bunda oyuncularının özellikle her üç kadından ikisinin Edward'a hasta olmasının payı çok büyük.Son olarak True blood ve Vampire Diaries amerika'da patlama yaptı. Özellikle True Blood'un yazılı basın ve outdoor uygulamaları çok başarılıydı. Vampirlerin Aşk ve seks hayatını mercek altına yatırmaya çok meraklı olan toplum da bu diziyle huzura kavuştu:)Benim takıldığım nokta bu kadar saçma özelliklere sahip bir ırkın insanoğluna seksi gelmesi. Adamlar sarımsaktan tırsar, güneşe çıkamaz ,uyumaz, yemek yemez.Çok sıkıcı yahu! Ayrıca her vampir Edward mıdır? hayır değildir.Sizi hayal kırıklığına uğratmak istemem ama kel ve göbekli vampirlerde olabilir ayrıca Edward bu vampirler içinde saftirik olanıdır.Başka bir vampir siz "aa sen vampir misin?" diyene kadar sizi yer yutar bir damla kanınızı bırakmaz söyleyeyim.

Şimdilerde New Moon çılgınlığı başladı. Benden tavsiye filmden sonra aman Edward gibi bir sevgilim olsa diye sızlanmayın kendi sevgilinizin kıymetini bilin.

Kapıya da iki diş sarımsak asın önleminizi alın :)

2 yorum:

  1. ehehe kendi adıma diyim ki güneşe çıkınca ışıldayan bi sevgilim olsun istemezdim:))

    YanıtlaSil
  2. sarımsak kokmayan, gece dışarı çıkmaktan hoşlanan, uyurken sizi izleyen, öğünlerine dikkat ettiği için her daim fit gözüken ve yaşlanma derdi aşıldığından mütevellit kel olma riski taşımayan bir adamla olma fikri cazip geliyor sanırım :) ısır beni Eric Northman başka bişey istemiyorum :)))

    YanıtlaSil