26 Şubat 2011 Cumartesi

Lady Gaga'nın Özel Blogger'ı Olmaya Ne Dersiniz?

Photobucket

İnsanlar ikiye ayrılır Lady Gaga’yı sevenler ve ölesiye nefret edenler!

Kimseden Gaga hakkında yani işte fena değil yorumunu duyamazsınız. Gaga ya süperdir ya da bişeye benzemiyordur. İşte bu haberim Lady Gaga’yı sevenler hatta bir adım daha ileri gidip onu görmek için her şeyi yapacak olanlarla ilgili….

Olayımız şu;

Virgin Mobile 10 blogger ve video habercisi arıyor! Çektiğiniz 1-2 dakika uzunluğundaki en iyi videonuzu göndererek Monster Ball turnesinde “Little Local Monster Blogger” olma fırsatını elde edebiliyorsunuz...

Kazanan 10 şanslı bloggerdan biri olursanız Monster Ball showlarından birine katılarak Virgin Mobile'ın Monster Ball bloggerı Dannielle Owens-Reid ile çalışma fırsatı yakalayacaksınız.

Ama tabi öle pat diye katılamıyorsunuz bazı şartlar var.

Öncelikle her show için ayrı bir blogger seçilecek. Ne yazık ki sadece 1 Blogger uluslar arası yarışmacılar arasından seçiliyor. Yani 9 katılımcı Amerika’da ikamet eden bloggerlar arasından seçilecek. Sadece Newark Show uluslararası katılımcılara açık olacak . 22 Nisan Newark Prudential Center’da yapılacak Show için uçuş, konaklama ve vize başvurusunda gerekli davet mektubu sadece bu show için Talenthouse tarafından sağlanacak.

Eğer Lady Gaga için ölürüm uleen diyorsanız;

Buradan yarışmaya katılabilirsiniz.

Bol şans Little Monsters :)

2 yorum: